MTVSS ehk molekulide püsiv valetsiaalse eraldumise süsteem (Molecular Terminal Valence Sloughing System)

Õhtuklass toimub 03. veebruaril 2020, kell 18:15 – 22:00

Access Consciousness® kehatehnikad on loodud vahendamaks suuremat ühendust oma kehaga. Sinu kehal on võime end ise luua, kuid kahjuks kipub meil olema vaatepunkt, et me keha peab surema. Kui laseme lahti oma hinnangutest, siis vananemise protsess meie kehas lakkab. 

MTVSS kehaprotsessil on tuhandeid erinevaid kasutusviise ja iga kord seda tehes loob see erinevaid võimalusi. MTVSS on tihti “vahend valikuks”, et igal moel taastada keha ükskõik millisest talitlushäirest.

MTVSS on üks kõige dünaamilisemaid Accessi kehatehnikaid, mida kasutatakse väga erinevatel viisidel ja igakord loob see sinu jaoks erineva võimaluse: 

  • vabastab kehasse lukustunud vaatepunktid
  • aitab kehaga paremini kontakti saada
  • aitab kehal  toimida suurema kergusega pingutust nõudvates tegevustes
  • aktiveerib immunsüsteemi, aidates vabaneda imuunsüsteemi häiretest
  • aitab põletikuliste protsesside korral
  • kasutatakse üksikute organite tervendamiseks või kehasüsteemide tervendamiseks nagu: organismi ainevahetuse- , hingamis-, südame-veresoonkonna -, kesknärvisüsteemi tervendamiseks; seedimis – ja soolestiku-, naha -, luustikuprobleemide korral; viljastumisprobleemide korral; lümfi –ja hormoonaalsüsteemi tervendamiseks 

Selle kehatehnikaga on praktikas saadud väga häid tulemusi põletikuliste protsesside tervendamisel. 20-30 korda protsessi tehes, toimuvad keha väga suured muutused. Kasutus valdkond väga lai, millest räägime lähemalt koolitusel. 

Toimumisaeg: 03.02.20, kell 18:15

Toimumiskoht: Tallinn

Eelnõudeid osalemiseks ei ole.  Tule üksi või võta sõber kaasa!

OSALUSPANUS 66 €, lastele kuni 15 a. tasuta, vanuses 16-17 poole hinnaga.

REGISTREERU varje@tervisehaldjas.ee või telefonil 5062979