INDENPENDENT DISTRIBUTOR
INDENPENDENT DISTRIBUTOR

Aktiveeri keha isetervendav vägi

LifeWave™ fototeraapia plaastrid

Mis on LifeWave X39 ™ plaaster?

 • X39 ™ plaaster on esimene toode, mis on loodud keha enda tüvirakkude aktiveerimiseks ning taastamiseks nende rakkude noorem ja tervislikum seisund läbi GHK-Cu taseme tõusu veres, kasutades patendeeritud valgussagedust.

Miks see peaks meile korda minema?

 • Tüvirakud on kehas selleks, et parandada kahjustunud rakke ning osalevad kollageeni tootmises. GHK-Cu on teie kehas looduslikult esinev peptiid, mille hulk väheneb vanusega märkimisväärselt. Tegelikult on teie GHK-Cu tase pärast 60. eluaastat langenud enam kui 60%. Seetõttu näitavad meie keha tüvirakud pärast 60-aastaseks saamist väga vähe aktiivsust, muutuvad aeglasemaks ja vabastavad vähem kasvufaktoreid, mida on vaja meie keha parandamiseks. 70-ndate aastate keskpaigas ei näita me tüvirakkude aktiivsust peaaegu üldse. Seetõttu on vanematel inimestel vigastustest paranemine nii keeruline. Esialgne kliiniline töö, mille viis läbi dr Loren Pickart, näitas, et kui GHK-Cu on kehas kõrgenenud, näeme, et rakud hakkavad käituma nagu nooremad ja tervemad rakud. Võib-olla veelgi tähelepanuväärsem, et GHK-Cu taastab kehas olevad geenid nooremasse tervislikumasse seisundisse.

Kuidas X39™ plaastrid toimivad?

Nendel aminohapetest valmistatud orgaaniliste kristallide plaastritel on patenteeritud valgussagedus. Keha kiirgab infrapunavalguse kujul soojust ja LifeWave X39™ plaastrid peegeldavad teatud spektri kehasse tagasi, mis omakorda paneb GHK-Cu peptiite tootma sarnaselt nagu toimub D-vitamiini või melaniini süntees valguse toimel. Lisaks asetatakse X39™ plaastrid akupunktuuri punktidesse.

Eelpool kirjeldatust tulenevalt X39™ plaaster

 • Toetab haavade paranemist
 • muudab armid vähem nähtavaks
 • vähendab kortse ja peened jooni näol
 • on üldise vananemisvastase toimega

Kuid X39™ on teisigi kasulikke toimeid

 • Kiire valu leevendamine – X39™ kasutajad võivad tunda valu dramaatilist vähenemist. Tegelikult väheneb enamikul inimestel valu ja põletiku tunne mõne minuti jooksul pärast plaastri paigaldamist.
 • Rohkem energiat – LifeWave’i tehtud kliinilised uuringud näitavad, et X39™ plaaster parandas inimese energiataset ning et mida kauem X39 kasutada, seda rohkem kasu saadakse. Bio-Well tehnoloogia abil läbi viidud uuring näitab, et inimestel, kes kasutasid X39 plaastreid 6 nädalat, oli energiataseme tõus peaaegu kahekordistunud, võrreldes X39™ üksnes 3 nädala pikkuse kasutamisega.
 • Parem uni – LifeWave’i läbiviidud kliinilised uuringud näitavad, et X39 parandab une kvaliteeti ja kestust, muutes ajus olulise neurotransmitteri GABA taset.
 • Kiirem treeningust taastumine – X39™ kasutajad teatavad oma sportliku jõudluse ja taastumise olulistest paranemistest. Kuna tüvirakud on mõeldud kahjustatud rakkude parandamiseks, pole see üllatav.
 • Seda kõike ilma kemikaale, stimulante või ravimeid kasutamata

Plaastri võib paigaldada ükskõik kuhu. X39™ puhul soovitatakse see panna kaela taha või siis nabast veidi alla poole. Kuid selle võib paigaldada ka valu või vigastuse kohta.

 • Tellida saab siit https://lifewave.com/varje/store/products (Interneti inglise keelsetel lehtedel aseta hiire kursor tekstivabale alale, vajuta parempoolsele hiireklahvile ja vali: Tõlgi järgmisesse keelde: eesti)

MIS ON FOTOTERAAPIA?

Umbes 100 aastat eksisteerinud fototeraapia teadus kasutab valgust keha tervise parandamiseks. Ja tänapäevased fototeraapia vormid, nagu madala taseme laserteraapia, mis aitab vähendada kortse ja ravida muid tõsisemaid nahahaigusi, on teaduslikult väga hästi mõistetavad.

Kuid see idee pole midagi uut. Juba kaks tuhat aastat tagasi oli iidsetel kreeklastel keskus, kus uuriti eri värvi tulede mõju kehale. Isegi iidsed egiptlased, kes edendasid tervist, suunates päikesevalguse läbi värvilise klaasi teatud kehapiirkondadele, mõistsid seda mõistet.

Kuidas LifeWave fototeraapia plaastrid töötavad?

Teie keha kiirgab soojust infrapunavalguse kujul. LifeWave™ plaastrid on loodud selle infrapunavalguse püüdmiseks, kui need asetatakse kehale, mis paneb need peegeldama teatud valguse lainepikkusi. See protsess stimuleerib teatud nahapunkte, mis annavad kehale märku iga LifeWave’i™ plaastri ainulaadse tervisega seotud eeliste andmisest.

Plaaster aktiveerub kehasoojusega. Kehasoojus on üks valguse vorme – infrapuna energia ning see aktiveeribki plaastri. Paaster peegeldab teatud spetsiifilise valguse sageduse tagasi kehasse, kus see hakkab nahas olevaid närve stimuleerima ning see omakorda põhjustab biokeemilise muutuse kehas. Sama juhtub siis kui me läheme päikese kätte ja UV kiirguse toimel hakatakse kehas tootma D-vitamiini.

Igas plaastris on orgaanilised nanokristallid, millel on uus, patenteeritud kristallide moodustumine. Igas plaastris on erinevad proportsioonid aminohapete, vee, stabiliseeritud hapniku, suhkrute ja soolade kombinatsioonidest, millest igaüks moodustab selles sisalduvate aine vahekorra tõttu erineva kristallvõre struktuuri. Lifewave töötab samal põhimõttel, lihtsalt kasutab erinevat valguse sagedust, mis kutsub esile teistsuguseid biokeemilisi reaktsioone. LifeWave™ fototeraapia plaastreid nii palju erinevaid, sest iga lainepikkus mõjutab mingit konkreetset protsessi. Näiteks: Plaaster Y-Age Aeon peegeldab teatud valguse lainepikkusi, mis stimuleerivad teatud nahapunkte, mis vähendavad põletikku ja suurendavad antioksüdantide tootmist kehas.

LifeWave™ plaaster on mitte-transtermiline valgusteraapia plaaster. See ei ole ravim, see ei ole meetod ravimi organismi viimiseks, seal ei ole mingeid vitamiine-mineraale, vaid see stimuleerib nahka valgusega.

TEADUSUURINGUD: https://www.lifewave.com/tervistagasi/home/the-science (aseta kursori teksivabale pinnale ja vajuta parempoolset hiire-klahvi, saad valiku: tõlgi)

https://lifewave.com/varje/store/products

(Interneti inglise keelsetel lehtedel aseta hiire kursor tekstivabale alale, vajuta parempoolsele hiireklahvile ja vali: Tõlgi järgmisesse keelde: eesti)