* Kas mäletad millal olid viimati täielikult lõdvestunud, hoolt kantud ja hellitatud? 
* Millal võtsid vastu tervenemist ning lahkust ilma hinnanguteta oma keha ja selle osas, milline sa oled? 
* Kas nüüd on selleks aeg?
Siit saate valida Access Consciousness® kehatehnika seansse 75 minutit = 75 €

Kehatehnika „MTVSS“ – üks dünaamilisemaid Access Consciousness® kehatehnikaid

Kehatehnika „MTVSS“

See imeline protsess on sügavalt lõdvestav seanss kehale. MTVSS on üks dünaamilisemaid Access Consciousness® kehatehnikaid, mis pakub leevendust väga erinevatel juhtudel  ja igakord loob see sinu jaoks erineva võimaluse:

 • vabastades kehasse lukustunud vaatepunkte;
 • aitades kehaga paremat ühendust luua;
 • aitades kehal toimida pingutust nõudvates füüsilistes tegevustes palju lihtsamalt ja kergusega;
 • aktiveerides immuunsüsteemi ning aidates vabaneda immuunsüsteemi häiretest;aidates põletikuliste protsesside korral

Võimalik kasutada ka üksikute organite või tervete kehasüsteemide tervendamiseks, näiteks:

 1. organismi ainevahetuse-, hingamise-, südame-veresoonkonna- ja kesknärvisüsteemi tervendamiseks;
 2. seedimise – ja soolestiku-, naha -, luustikuprobleemide korral;
 3. viljakusprobleemide korral;
 4. lümfi –ja hormonaalsüsteemi tervendamiseks.
 5. Kui teha Access  MTVSS-i kehaprotsessi 20-30 korda , toimuvad kehas väga suured muutused. Su keha hakkab ilmnema sellisena, kui see on tegelikult kavandatud olema.

ELUS EDASIMINEKU TAKISTUSTE KÕRVALDAMINE

Mis oleks siis, kui saaksid transformeerida oma keha, vabastada kõik kohad oma kehas, kuhu oled sulgenud piirangu või puuduse mustrid? Kui palju on sul kinnistunud  mustreid, millelt lood oma elu ja keha, kui ettevalmistust homseks, et mitte olla täna kohal? Kas oled valmis, et midagi erinevat võiks ilmuda sinu ellu?

 • „OOTETSOONI KINNIJÄÄNUD MUSTRITE LIKVIDEERIMINE NING SELLE ASENDAMINE ELU  JA KEHA LOOMISEGA“: See kehaprotsess vahendab muutust, mis on seotud kõikvõimalike mustrite vabastamisega, mille oled kelleltki või kuskilt omaks võtnud ja mille baasil lood oma keha, oma elu ning nende asendamisega kerguse ja selgusega nii keha kui elu loomisel. Mis siis, kui sinu mõttemustrid ja vaatepunktid on takistuseks, mis ei luba su kehal muutuda? Mis siis, kui paned end nende piiravate mustrite tõttu pidevalt ootele, selle asemel, et luua seda, millest oled unistanud? Kas oled valmis neist lahti laskma?
 • „SEISUNDILISED TEHAH-d“: See kehatehnika vahendab muutuse loomist ebamugavuselt, ebakõladelt ja/või valudelt kehas uuele olemisele ning loob dünaamilist muutust kogu kehale. Läbi selle kehatehnika vabastatakse seisundilised kinnistunud vaated (TEHAH = Takistus, Entroopia, Halvatus, Atroopia, Hävitus), mis loovad piiranguid ja ei luba kehasse muutusi. Mille sa oled loonud kui takistuse, mida pole võimalik ületada, et kui ületaksid selle, siis lubaks see sul saada elu, mida sooviksid elada? Mis siis, kui läbi selle kehatehnika seansi energiate VASTU VÕTMISE saad suurendada oma võimet rõõmuks?
 • „KOMPENSATOORNE KÕRVALEKALLE“: See kehatehnika aitab kustutada kõiki kompenseerivaid kõrvalekaldeid ja kalduvusi, mille oled oma kehasse või ka ellu loonud, püüdes kompenseerida traumajärgset valu, luues aga samal ajal enam pingeid ja rohkem stressi teistesse kohtadesse oma kehas. Kui palju kompenseerivaid kõrvalekaldeid on sinu kehas, mis lubavad peituda sinu keha jõuetuse või võimetuse taha?
 • „KOLMEKORDSED JÄRJESTIKULISED SÜSTEEMID“ : See kehatehnika vahendab muutust emotsionaalsete traumade ja šoki puhul, kuid võib olla ka väga efektiivne füüsiliste kaebuste korral, kui seda tekitab trauma, mis on saadud õnnetusejärgse emotsionaalse või füüsilise šoki tagajärjel ja oli piisavalt tugev, et inimene läheks pidevalt trauma hetke tagasi, võrreldes elu enne ja pärast õnnetust. Kas tead kedagi, kes on olnud õnnetuses, kaotanud kalli inimese, lahutanud oma abielu ja räägib sellest ka aastaid hiljem,  justkui oleks see olnud eile. Miks nad ei võiks oma eluga edasi minna ja luua midagi muud? Nad ei saa, sest on sellesse kinni jäänud – see ongi kõik, mis sellega kaasneb. Kas nüüd on aeg muutuseks? Muutuste loomiseks on soovitatav seda protsessi korrata vähemalt 5 korda.
 • „UIMASTITEST PÕHJUSTATUD STSENAARIUMITE, PERFEKTSIONISMI JA HULLUMEELSUSE KOLMEKORDSED JÄRJESTIKULISED SÜSTEEMID“ : See kehatehnika on inimestele, kes on uimastite või alkoholi tarbimise ajal vastu võtnud otsuseid, hinnanguid, järeldusi, kaalutlusi ning kaotanud neile ligipääsu ja sulgenud nad oma kehasse. Samas kui palju oled Sa nagu uimastina valinud täiuslikkuse otsingut?  Ülima perfektsuse  ja täiuslikkuse otsimine on kolmekordne järjestikune süsteem, mis ei lase Sul elus edasi minna ja luua midagi muud. Kas nüüd on aeg muutuseks?

SUHETE- VÕI VILJAKUSPROBLEEMID

 • KÕIGI SEKSI JA SUHETE AUTOMAATPILOOTSÜSTEEMIDE TÜHISTAMINE“: Kui palju sinu suhetest ja seksist toimub automaatpiloodil? Mis siis, kui seda on võimalik muuta? Seks katab kõike seda, kus sa saaksid omada olemise ekspansiivsust. Kas sa oleksid valmis olema nii seksi kui suhte osas täielikult kohal ja teadlik? Mis siis, kui see võiks avada sinu jaoks hoopis teistsuguse olemise,  mida sa kunagi isegi oodata pole osanud? Kui palju rõõmu ja vabadust võiks see lisada sinu ellu?
 • VILJAKUSE TAASTAMINE“  See protsess on rasestumisprobleemide korral, kuid samas aktiveerib ta loomingu elu igas valdkonnas.

KEHAKAALU KORRIGEERIMINE JA KEHA PUHASTAMINE

 • „KEHADE HOMÖOPAATILISE GENEREERIMISE TAASTAMINE“ (Restoration of Homeopathic Bodies): See seanss vahendab teadlikkuse suurendamist selles osas, kuidas keha peaks toitu kasutama, et vabastada energiat, mis kehas juba on, selle asemel, et kasutada toitu ennast energia allikana. See protsess suurendab keha toimimise teadlikkust ning vabastab ja taastab energiad, mis on vajalikud, et omada kehaga suuremat ühendust. Seda protsessi on hea kasutada nii keha puhastamiseks, kehakaalu alandamiseks kui ka toitumishäirete korral. Mis siis, kui meie ihad mingisuguste toitude või jookide osas ei kuulu üldse meile? Kui palju hinnanguid ja uskumusi on sul sellest, mida on “õige” süüa ja mida mitte, sellest, mis on “tervislik” ja mis on “kahjulik”? Mis siis, kui sinu vaatenurk on hoopis see, mis kehasse piirangu loob ja kui see ”õige” ei ole üldse see, mida su keha armastab või vajab.
 • „ERIKAALU  ELIMINEERIMINE  JA HÄVITAMINE“: See kehaklass elimineerib selle, mida oleme teinud oma kehale, et muuta end raskeks ja tõsiseks, et sobituda sellesse reaalsusesse. See protsess vahendab paremat ühendust oma kehaga ja elimineerib kõik selle, kus oled püüdnud läbi erinevate kehastuste omaks võtta erinevaid kultuuri- ja moraalinõudeid. Kõik kohad, kus oled need omaks võtnud, oled need lukustanud ka oma kehasse ja need loovad elus piiranguid. Mis oleks, kui laseksid lahti vaatenurkadest, mis sulle ei kuulu? Mis siis, kui sinu kehale meeldib kergus? Mis siis, kui saad koostöös oma kehaga ka kehakaalu muuta? Mis siis, kui sul on võimalus alandada kehakaalu muutmata selleks toitumisharjumusi, vaid ainult küsides oma kehalt, mida ja millal ta vajab?  Seda protsessi on soovitav teha minimaalselt  5 korda.
 • „STRESSORITE ELIMINEERIMINE, MIS LOOB EBAKÕLA, ALLERGIAT  JA HAIGUSI.“: Kui sa tunnetad, et sooviksid lubada oma kehale ligipääsu energiatele, mida ta on ehk ammu oodanud ning olla oma keha suhtes hooliv ja tänulik, siis siin on üks neist võimalustest. See kehaklass aktiveerib transformeerivad energiad, mis lubavad Su kehal muutuda ja vabastada kehas olevad piirangud. Mis oleks, kui saaksid luua muutust kehasse, kustutades vaatenurki ja vabastades end stressoritest, mis loovad meie kehadesse allergilisi nahahaigusi (psoriaas, akne, ekseemid, lööbed, seened jms).
 • „KEHA PUHASTAMINE TOKSIINIDEST JA RASKEMETAALIIDEST“: See kehatehnikaaitab elimineerida kehast toksilisi amalgaame. Toksilised amalgaamid on osa sellest mis loob kehasse vähki.

LIHASPINGED JA LIIGESHAIGUSED

 • „LIHASPINGETEST TEKKINUD VALUDE VABANEMINE  NING LIHASPINGETE VABASTAMINE KEHAST“: „Anafülaktiline šokk  ja lõdvestamise nelinurk“ on kehaprotsess, aitab ületöötamisest tingitud kurnatud lihaseid valust vabastada.Kas sinu keha on stressis ja vajaks lõõgastust? Kas su keha on kannatanud pikka aega suure füüsilise koormuse all ja ei suuda lõdvestuda? Kas oled võtnud omaks hulgaliselt teiste inimeste seisukohti või arvamusi oma keha osas ja lukustanud need oma kehasse? See kehatehnika hakkab vabastama kõiki kohti, kus lihased on ülepinges. Protsessi on hea kasutada lihaspingete ja sellest tekkinud valu puhul või kehade lõdvestamiseks kõigil, kes on ületöötanud (sportlased, tantsijad, lauljad jne). Kui inimesed saavad vanemaks, siis hakkavad nad looma oma keha vähem paindlikuna ning sulgevad selle anafülaktilise šoki süsteemi, kus nende kehad hakkavad omakorda looma kõiki vananemise vorme.
 • KEHA PAINDLIKKUSE TAASTAMINE“: See kehatehnika on keha paindlikkuse ja kehaga parema ühenduse taastamine
 • „KEHA LIIGESHAIGUSTEST VABASTAMINE“: „Luukoe vohamise ja jäigastumise elimineerimine“ on kehaprotsess, mis võib aidata autoimmuunsüsteemi & neerupealise probleemide (reumatoid-artriit, artriit) korral.
 • NULL SUMMA TRAUMAST“: See kehatehnika aitab kehal vabaneda kannatustest, mis on saadud läbi trauma. Pärast traumat keha kohaneb valuga uuel tasemel ja vähenenud toimimisega tundub see normaalne. Inimene kipub harjumuspäraselt oma valu ja vähenenud liikumisvõimega harjuma ning jätkab kehasse täiendava trauma loomist. Seanss on abiks neile, kellel tegemist valudega, mis pole lahendust leidnud. Protsessi käigus paranevad ka vana trauma tagajärjel tekkinud liikumise piirangud. “Null summa traumast” sobib hästi sportlastele ja füüsilise töö tegijatele, mis hõlmab korduvat ning intensiivset pingutust või ülepingutust.
 • „VOOLURINGI TAASTAMINE KEHAS“: „Vooluahelad“ on kehaprotsess, mis toimib väga hästi inimestel (ka loomadel), kes on läbi teinud mingisugust sorti kehatrauma, mis näib olevat kehasse kinnistanud kroonilisi seisundeid. Vooluringi lülitused mängivat suurt osa ka vähi, atakkide ja mitmete teiste haiguste osas. Iga kord, kui oled olnud operatsioonil ja sinu kehasse on tehtud sisselõige, lõhutakse seeläbi ühtne vooluring. See kehaprotsess aitab seda tervendada.
 • RAKUMÄLU PUHASTAMINE“ (Access Cellular Memory Clearing): See kehatehnika aitab tervendada nii värskeid kui ka vanu haavasid ja traumasid. Selle seansi käigus kustutatakse traumaatilised mälestused vabastades rakud hetkeseisunditest, millesse nad on kinni jäänud ning aidatakse rakkudel minna tagasi toimimise juurde, mida nad tegelikult peaksid tegema.