Mis on Access Bars®?

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja tunded mõjutavad rakke meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla, aga ka haigusi ja kiiret vananemist. Need mõtted ja emotsioonid on salvestatud Sinu kehasse.

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk barsi, mis hoiavad kõigi Sinu mõtete, emotsioonide, uskumuste, vaatepunktide ja otsuste elektromagnetilisi komponente. Nii on peas nt keha, loovuse, raha, vananemise, kontrolli, tervenemise jt eluvaldkondade energiapunktid. Nende punktide kerge puudutamine on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja vabastab kehasse salvestatud piirangud, vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind elus tagasi hoiavad ning takistavad sul vastu võtta teadlikkust, tervenemist, loovust ning küllust.

Peale Bars sessiooni saamist on inimesed andnud tagasisidet, et nad tunnevad end kergelt, neil on parem ja sügavam uni; pea on selge ning vähem on ärevust ja stressi, vihastumisi ja äkilisi emotsioonipuhanguid. Inimesed tunnevad end energilisemalt ning lihtsam on igapäevaselt suhelda. Elus on rohkem kergust ja rõõmu. On täheldatud, et bars seanss mõjub väga hästi laste keskendumis-ja õppimisvõimele, neil on koolis kergem ja nad on edukamad.