Millal võtsid vastu tervenemist ning lahkust ilma hinnanguteta oma keha ja selle osas, milline sa oled? 

Kas mäletad millal olid viimati täielikult lõdvestunud, hoolt kantud ja hellitatud?

Kas nüüd on selleks aeg?

Tule ja proovi Access BARS® lühiseanssi: 30 minutit – 30 eurot!

Soovitatav Access BARS® seanss kestab 75 minutit – 75 eurot.

Iga Barsi® seansiga on võimalik vabastada suur hulk piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud konkreetse Barsi® punktiga. Näiteks tervenemise punkti puudutamise kaudu võivad vabaneda kõik sinu arvamused ja uskumused selle kohta, kuidas sul on võimalik terveks saada või terve olla. See protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastab piirangud sinu nendes elu aspektides, kus oled muutusteks valmis.

Bars® on üks imeline töövahend oma elus muutuste loomiseks. Enamik inimesi ütlevad, et pärast Barsi® seanssi on pea selge ja liigsetest mõtetest vaba.

Bars® seansi kogemine annab võimaluse selleks, et Sinu ellu saaks ilmuda palju enamat. Kõige halvemal juhul tunned pärast seanssi, et oled saanud elu parima peamassaaži. Parimal juhul võib kogu su elu täieliku kergusega muutuda suurepärasemaks. Bars® on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma keha ja elu osas, kaasa arvatud uni, tervis, kehakaal, raha, seks, suhted, ärevus, stress ja veel palju muud.

Mis on Access Bars®?

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja tunded mõjutavad rakke meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla, aga ka haigusi ja kiiret vananemist. Need mõtted ja emotsioonid on salvestatud Sinu kehasse.

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk barsi, mis hoiavad kõigi Sinu mõtete, emotsioonide, uskumuste, vaatepunktide ja otsuste elektromagnetilisi komponente. Nii on peas nt keha, loovuse, raha, vananemise, kontrolli, tervenemise jt eluvaldkondade energiapunktid. Nende punktide kerge puudutamine on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja vabastab kehasse salvestatud piirangud, vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind elus tagasi hoiavad ning takistavad sul vastu võtta teadlikkust, tervenemist, loovust ning küllust.

Peale Bars sessiooni saamist on inimesed andnud tagasisidet, et nad tunnevad end kergelt, neil on parem ja sügavam uni; pea on selge ning vähem on ärevust ja stressi, vihastumisi ja äkilisi emotsioonipuhanguid. Inimesed tunnevad end energilisemalt ning lihtsam on igapäevaselt suhelda. Elus on rohkem kergust ja rõõmu. On täheldatud, et bars seanss mõjub väga hästi laste keskendumis-ja õppimisvõimele, neil on koolis kergem ja nad on edukamad.

Access Consciousness® 

Access Consciousness® tähendab Ligipääsu Teadlikkusele, selle seansi ajal kasutatakse Access the Bars® tehnikat, Access Consciousness® kehatehnikaid ja Access Consciousness® verbaalseid protsesse.

Selle tehnika kasutamisel ei ole vastunäidustusi. Access Consciousness® loojad Gary Douglas ja dr. Dain Heer on öelnud, et halvim, mis Accessi sessioonil juhtuda võib on tunne, et oled saanud elu parima peamassaži. Kuid parimal juhul (olenevalt sellest, kui palju oled valmis vabanema ja vastu võtma) võib muutuda kogu Sinu elu.
Millist kasu võib saada Access Consciousness®seansist?
Access Consciousness® seanss on lihtne ja dünaamiline elumuutev protsess. Inimesed, kes on saanud regulaarselt seansse on andnud tagasisidet –
– energiataseme suurenemisest,
– seksuaalsuse suurenemisest,
– vastuvõtu võime suurenemisest
– finantside suurenemisest,
– stressi ja pideva mõttevada vähenemisest,
– dünaamilistest muutustest ja haiguste kadumisest,
– kiiremast vigastustest paranemisest,
– kehakaalu vähenemisest,
– nooruslikumast väljanägemisest,
– teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest ning võimaluste avardumisest elus.

Regulaarne Access Consciousness® seansi saamine on kingitus sulle endale, mille käigus vabastatakse sel hetkel kõik ebavajalikud käitumismustrid, emotsionaalsed- ja psüühilised traumad, hinnangud ning energiablokid. Sa muutud oma elus rohkem “kohalolevaks”.

Sa muutud jätkuvalt üha avatumaks uute ja erinevate võimaluste vastuvõtmisele. Sinu minevik ei projekteeri ega mõjuta Sinu tulevikku samamoodi kui varem või ei mõjuta enam Sinu elu üldse.

Access Consciousness® looja Gary Douglas ütleb, et teadlikkus on võime olla käesolevas hetkes ilma hinnanguteta iseenda või teiste kohta. See on võime kõike vastu võtta, midagi tagasi lükkamata ja luua oma elus kõike, mida sa soovinud oled. Suuremalt, kui Sul hetkel on ja rohkem, kui Sa ette endale kujutada oskad.

Access Bars® seansi hind on 75 €  ja seanss kestab 75 minutit.