ACCESS BARS® KURSUS

… toimub pühapäeval, 09.02.2020, kell 09:30-17:30, Tartus
PS! Kursusele on vajalik EELREGISTREERIMINE varje@tervisehaldjas.ee

See kursus on Sulle, kui soovid oma ellu muutust.

Kas Sulle meeldiks, kui elu Su ümber oleks lihtsam ja lõbusam?

Kas soovid teada millised valikud on Sinu jaoks parimad?

Kas oled huvitatud, et asjad laabuksid kergemini või elu lihtsalt oleks meeldivam?

Access Bars® on vahend, mida saad lisada oma igapäevaellu. Osates Barsi kehatehnikat hakkad märkama võtmeid ja uksi, saad teadlikumaks ning tegema enda jaoks paremaid valikuid, mis toob su ellu rõõmu ja rahulu ja see viibki sind välja põhjuse – tagajärje, hinnangute – kriitika ning viltuvedamise maailmast.

Access Bars® kehatehnika kasutamisega saavad hakkama kõik: lapsest – vanurini ja õpilasest – spetsialistini.

Millise väe saab Barside õppimine Sinus äratada?

Tule üksi või võta sõber kaasa!

Mis veel võimalik on?

Ühepäevase kursuse jooksul õpetatakse osalejatele praktiliste näidete najal kuidas kasutada Access Consciousness® vahendeid ning kuidas toimib võimas energeetiline kehaprotsess Access Bars®.

Koolituse käigus esile tulevad osalejate pingeolukorrad ning piirangud saavad võimaluse lahenemiseks Access Consciousness® verbaalsete ja füüsiliste tööriistadega.

Pane selga mugavad riided, 2/3 koolitusest on praktiline töö ehk Barside vahetus.

Koolituselt saad kaasa:

  • Access Bars® manuali
  • Access Bars ®kaardi energiapunktide asukohtadega peas
  • Access Bars® protsessi kaardi
  • Sertifikaadi kursuse läbimise kohta
  • Õiguse õpitud tehnikat rakendada Access BARS® praktikuna
  • Praktilisi näpunäiteid, kuidas Access Bars® tehnikat igapäevaelus kasutada

Koolituse ajal on saadaval kerged soolased ja magusad suupisted, tee, vesi.

Teeme ka koolituse vahepeal ühe natuke pikema pausi ja siis on võimalus süüa koolituspaiga lähedal asuvates söögikohtades. Kui soovid, siis võid ka oma söögi kaasa võtta.

Koolituse osaluspanus 240 €, kursuse kordamisel või lastele vanuses 16-17.a. 50% tasust (120€) ja kuni 15 aastastele lastele tasuta.

Rahvusvaheline hinnakiri on siin:

Kursusele on vajalik EELREGISTREERIMINE varje@tervisehaldjas.ee

Milline panus saan mina Sulle olla?
Mida Sa oled valmis vastu võtma?
Kui palju rõõmu ja lõbu me loome üheskoos?
Kuidas Saab veel paremaks minna?

Minu visiooniks on, et igal inimesel siin planeedil Maa oleks oskus luua endale elu ja reaalsus, millest nad unistavad.

Kas nüüd on selleks aeg?

Ootan põnevusega Sinuga kohtumist!

Millise maailma me saame üheskoos luua?

Varje Liana Vilberg

☎ +372 5062979

e-mail varje@tervisehaldjas.ee

Lisainfo: Mis on Access Consciousness®?

Access Consciousness® on vahendite ja tehnikate kogum, mis võimendab Sinu teadlikkust. Access Consciousness loodi Gary Douglase poolt rohkem kui 25 aastat tagasi ja selle vahendid võivad sõna otseses mõttes muuta kogu Sinu elu.

Access Bars® on Access Consciousness® põhiklass. Access Bars® on lihtne ja dünaamiline elumuutev protsess. See on kergesti õpitav tehnika, mis vabastab Sinus kuhjunud blokeeringud, mõttemustrid ja piirangud ilma, et oleks vaja seista silmitsi nende tekkimise põhjustega või neid uuesti kogeda. See avab Sind vastuvõtmisele ja uutele võimalustele, avardades Sinu teadlikkust endast, oma elust ja reaalsusest. Koos suurema teadlikkusega saad hakata genereerima elu, mille võimalikkusest oled alati teadnud, kuid mida Sa senini veel luua pole suutnud.

Mis on Bars?

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted ja tunded mõjutavad rakke meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla, aga ka haigusi ja kiiret vananemist. Need mõtted ja emotsioonid on salvestatud Sinu kehasse.

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk barsi, mis hoiavad kõigi Sinu mõtete, emotsioonide, uskumuste, vaatepunktide ja otsuste elektromagnetilisi komponente. Nii on peas nt keha, loovuse, raha, vananemise, kontrolli, tervenemise jt eluvaldkondade energiapunktid. Nende punktide kerge puudutamine on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja vabastab kehasse salvestatud piirangud, vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind elus tagasi hoiavad ning takistavad sul vastu võtta teadlikkust, tervenemist, loovust ning küllust.

Peale Bars sessiooni saamist on inimesed andnud tagasisidet, et nad tunnevad end kergelt, neil on parem ja sügavam uni; pea on selge ning vähem on ärevust ja stressi, vihastumisi ja äkilisi emotsioonipuhanguid. Inimesed tunnevad end energilisemalt ning lihtsam on igapäevaselt suhelda. Elus on rohkem kergust ja rõõmu. On täheldatud, et bars seanss mõjub väga hästi laste keskendumis-ja õppimisvõimele, neil on koolis kergem ja nad on edukamad.