* Access BARS® 1-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel ning Access Consciousness® jätkukoolitustel.

Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Bars sessiooni (kokku 4). Bars kehatehnikat võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.

* Access Energetic Facelift® 1-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas seda väekat ja noorendavat kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Access Facelift®  sessiooni (kokku 4). Access Energetic Facelift®  kehatehnikat võib ühendada näohoolduste, kehahoolduste, massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ning ka teiste Access Consciousnessi®  kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes sooviks jõuda energeetiliselt sinna, kus elu energia on tipus, avanevad vägi ja võimekused. Boonusena väljendub see ka kehal, nahal ja näol. See on parim Access Consciousness® kehaprotsess, mis on noorendamiseks loodud, sest see ei noorenda ainult välispidiselt, vaid ka seest.

 * Access kehatehnika koolitus kestab 3-4 tundi ja kursuse jooksul õpid, kuidas teha ühte dünaamilist kehaprotsessi. Iga osaleja saab kehaprotsessi tegemiseks vajalikud materjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda ühe kehaprotsessi sessiooni (kokku 2). Access kehaprotsesse võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.