Access Consciousness® koolitused ja seansid

Kas soovid endas äratada väe, mille abil saad muuta oma elu ja läbi selle panustada kogu maailma inimkonnale?

Kas soovid olla teadlikum ja rohkem kohalolev? Kas oled huvitatud dünaamilisematest elumuutustest, energiataseme suurenemisest, vastuvõtuvõime suurenemisest, finantside suurenemisest, seksuaalsuse suurenemisest, stressi vähenemisest, kehakaalu vähenemisest, kiiremini vigastustest paranemisest, haiguste kadumisest, nooruslikumast väljanägemisest, võimaluste avardumisest elus?

Mis siis, kui elu muutmine on palju kergem kui Sa arvatagi oskad? Kas soovid Sa olla abiks oma lähedastele või klientidele nende elude muutmisel? Kui jah, siis ootan Sind Access Consciousness®kehaprotsesside koolitusele.

 • Võta ühendust ( varje@tervisehaldjas.ee ) ja loome koos just selle Access Consciousness® kehaklassi mis Sind kõnetab kõige enam!

ACCESS BARS®

1-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teha. Access Bars® eesmärk on avada Sind vastuvõtmisele ja avardada Sinu teadlikkust. See on vahend, mis aitab Sul muuta seda, mida sooviksid muuta. Toetades seda, mida sooviksid luua ja avab Sind vabanema kõikidest teemadest, piirangutest ja puudujääkidest, mille lahendamine on võtnud aastaid ning mille võimalikkusesse pole Sa uskunud.

Access Bars® on vahend, mida saad lisada oma igapäevaellu. Osates Barsi kehatehnikat hakkad märkama võtmeid ja uksi, saad teadlikumaks ning tegema enda jaoks paremaid valikuid, mis toob su ellu rõõmu ja rahulu ja see viibki sind välja põhjuse – tagajärje, hinnangute – kriitika ning viltuvedamise maailmast.

Access Bars® kehatehnika kasutamisega saavad hakkama kõik: lapsest – vanurini ja õpilasest – spetsialistini.

Mis on BARS-id?    Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted mõjutavad molekule meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla ja vananemist. Mis Sa arvad, kuhu kõik need mõtted on salvestatud? SINU KEHASSE!

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk Bars-i. Need hoiavad kõigi sinu poolt, mille iganes kohta, loodud mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatepunktide elektromagnetilisi  komponente. Mõned näited olemasolevatest Bars®-idest on nt. tervenemise, keha, raha, kontrolli, teadlikkuse, loovuse, vananemise,  seksuaalsuse ja paljude teiste valdkondade osas

Iga kursusel osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel ning Access Consciousness®jätkukoolitustel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Bars sessiooni (kokku 4). Bars kehatehnikat võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega.

Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.


ACCESS FACELIFT®

1-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas seda väekat ja noorendavat kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Access Facelift® sessiooni (kokku 4). Access Energetic Facelift® kehatehnikat võib ühendada näohoolduste, kehahoolduste, massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ning ka teiste Access Consciousnessi®  kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes sooviks jõuda energeetiliselt sinna, kus elu energia on tipus, avanevad vägi ja võimekused. Boonusena väljendub see ka kehal, nahal ja näol. See on parim Access Consciousness®kehaprotsess, mis on noorendamiseks loodud, sest see ei noorenda ainult välispidiselt, vaid ka seest.   

 https://www.youtube.com/watch?v=tnMjn4K6dvI

Access Facelift® (tõlkes:Energeetiline Näotõstmine) toimib energeetilisel tasemel, et hooldada seeläbi kogu su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Seansi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi, et:

 • tervendada keha ja nahka,
 • kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud,
 • vabastada traumad,
 • aktiveerida rakumälu,
 • vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud.

See seanss taastab noorusliku välimuse näol ja loob sama efekti üle kogu keha. Läbi õrna puudutuse näole ja kaelale vabastatakse, emotsioonidest ja stressist tingitud, energiablokid kehas. Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda! Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keharakke noorendada ja luua muutusi, mida oodatagi ei oska? Peale seda seanssi tunned end tõeliselt lõdvestunu- ja hoolitsetuna. Selle protsessi korduval tegemisel (vähemalt 20 korda), on muudatused püsivad.

 • Access Facelift® on heaks kiidetud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja kehaprotsesside alal.

 

Kursusele on vajalik EELREGISTREERIMINE: varje@tervisehaldjas.ee


Access Consciousness® ÕHTUKLASSID:

Õhtuklassi koolitus kestab 3-4 tundi mille jooksul õpid, kuidas teha ühte dünaamilist kehaprotsessi. Iga osaleja saab kehaprotsessi tegemiseks vajalikud materjalid. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda ühe kehaprotsessi sessiooni (kokku 2).

Õhtuklassid on mõeldud kõigile kes soovivad tegeleda sügavuti vastava õhtuklassi teemaga ja kes on valmis muutma oma elu õppides midagi uut. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel. Access kehaprotsesse võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega.

 • Õhtuklassidel osaluspanus 66 €

Kehatehnika „MTVSS“

See imeline protsess on sügavalt lõdvestav seanss kehale. MTVSS on üks dünaamilisemaid Access Consciousness® kehatehnikaid, mis pakub leevendust väga erinevatel juhtudel  ja igakord loob see sinu jaoks erineva võimaluse:

 • vabastades kehasse lukustunud vaatepunkte;
 • aitades kehaga paremat ühendust luua;
 • aitades kehal toimida pingutust nõudvates füüsilistes tegevustes palju lihtsamalt ja kergusega;
 • aktiveerides immuunsüsteemi ning aidates vabaneda immuunsüsteemi häiretest;aidates põletikuliste protsesside korral

Võimalik kasutada ka üksikute organite või tervete kehasüsteemide tervendamiseks, näiteks:

 1. organismi ainevahetuse-, hingamise-, südame-veresoonkonna- ja kesknärvisüsteemi tervendamiseks;
 2. seedimise – ja soolestiku-, naha -, luustikuprobleemide korral;
 3. viljakusprobleemide korral;
 4. lümfi –ja hormonaalsüsteemi tervendamiseks.
 5. Kui teha Access  MTVSS-i kehaprotsessi 20-30 korda , toimuvad kehas väga suured muutused. Su keha hakkab ilmnema sellisena, kui see on tegelikult kavandatud olema.

ACCESS CONSCIOUSNESS® KEHATEHNIKAD SUHETE- VÕI VILJAKUSPROBLEEMIDE KORRAL

 • KÕIGI SEKSI JA SUHETE AUTOMAATPILOOTSÜSTEEMIDE TÜHISTAMINE“: Kui palju sinu suhetest ja seksist toimub automaatpiloodil? Mis siis, kui seda on võimalik muuta? Seks katab kõike seda, kus sa saaksid omada olemise ekspansiivsust. Kas sa oleksid valmis olema nii seksi kui suhte osas täielikult kohal ja teadlik? Mis siis, kui see võiks avada sinu jaoks hoopis teistsuguse olemise,  mida sa kunagi isegi oodata pole osanud? Kui palju rõõmu ja vabadust võiks see lisada sinu ellu?
 • VILJAKUSE TAASTAMINE“  See protsess on rasestumisprobleemide korral, kuid samas aktiveerib ta loomingu elu igas valdkonnas.


KEHATEHNIKAD ELUS EDASIMINEKU TAKISTUSTE KÕRVALDAMISEKS.

Mis oleks siis, kui saaksid transformeerida oma keha, vabastada kõik kohad oma kehas, kuhu oled sulgenud piirangu või puuduse mustrid? Kui palju on sul kinnistunud  mustreid, millelt lood oma elu ja keha, kui ettevalmistust homseks, et mitte olla täna kohal? Kas oled valmis, et midagi erinevat võiks ilmuda sinu ellu?

 • „OOTETSOONI KINNIJÄÄNUD MUSTRITE LIKVIDEERIMINE NING SELLE ASENDAMINE ELU  JA KEHA LOOMISEGA“: See kehaprotsess vahendab muutust, mis on seotud kõikvõimalike mustrite vabastamisega, mille oled kelleltki või kuskilt omaks võtnud ja mille baasil lood oma keha, oma elu ning nende asendamisega kerguse ja selgusega nii keha kui elu loomisel. Mis siis, kui sinu mõttemustrid ja vaatepunktid on takistuseks, mis ei luba su kehal muutuda? Mis siis, kui paned end nende piiravate mustrite tõttu pidevalt ootele, selle asemel, et luua seda, millest oled unistanud? Kas oled valmis neist lahti laskma?
 • „SEISUNDILISED TEHAH-d“: See kehatehnika vahendab muutuse loomist ebamugavuselt, ebakõladelt ja/või valudelt kehas uuele olemisele ning loob dünaamilist muutust kogu kehale. Läbi selle kehatehnika vabastatakse seisundilised kinnistunud vaated (TEHAH = Takistus, Entroopia, Halvatus, Atroopia, Hävitus), mis loovad piiranguid ja ei luba kehasse muutusi. Mille sa oled loonud kui takistuse, mida pole võimalik ületada, et kui ületaksid selle, siis lubaks see sul saada elu, mida sooviksid elada? Mis siis, kui läbi selle kehatehnika seansi energiate VASTU VÕTMISE saad suurendada oma võimet rõõmuks?
 • „KOMPENSATOORNE KÕRVALEKALLE“: See kehatehnika aitab kustutada kõiki kompenseerivaid kõrvalekaldeid ja kalduvusi, mille oled oma kehasse või ka ellu loonud, püüdes kompenseerida traumajärgset valu, luues aga samal ajal enam pingeid ja rohkem stressi teistesse kohtadesse oma kehas. Kui palju kompenseerivaid kõrvalekaldeid on sinu kehas, mis lubavad peituda sinu keha jõuetuse või võimetuse taha?
 • „KOLMEKORDSED JÄRJESTIKULISED SÜSTEEMID“ : See kehatehnika vahendab muutust emotsionaalsete traumade ja šoki puhul, kuid võib olla ka väga efektiivne füüsiliste kaebuste korral, kui seda tekitab trauma, mis on saadud õnnetusejärgse emotsionaalse või füüsilise šoki tagajärjel ja oli piisavalt tugev, et inimene läheks pidevalt trauma hetke tagasi, võrreldes elu enne ja pärast õnnetust. Kas tead kedagi, kes on olnud õnnetuses, kaotanud kalli inimese, lahutanud oma abielu ja räägib sellest ka aastaid hiljem,  justkui oleks see olnud eile. Miks nad ei võiks oma eluga edasi minna ja luua midagi muud? Nad ei saa, sest on sellesse kinni jäänud – see ongi kõik, mis sellega kaasneb. Kas nüüd on aeg muutuseks? Muutuste loomiseks on soovitatav seda protsessi korrata vähemalt 5 korda.
 • „UIMASTITEST PÕHJUSTATUD STSENAARIUMITE, PERFEKTSIONISMI JA HULLUMEELSUSE KOLMEKORDSED JÄRJESTIKULISED SÜSTEEMID“ : See kehatehnika on inimestele, kes on uimastite või alkoholi tarbimise ajal vastu võtnud otsuseid, hinnanguid, järeldusi, kaalutlusi ning kaotanud neile ligipääsu ja sulgenud nad oma kehasse. Samas kui palju oled Sa nagu uimastina valinud täiuslikkuse otsingut?  Ülima perfektsuse  ja täiuslikkuse otsimine on kolmekordne järjestikune süsteem, mis ei lase Sul elus edasi minna ja luua midagi muud. Kas nüüd on aeg muutuseks?

KEHATEHNIKAD KEHAKAALU KORRIGEERIMISEKS JA KEHA PUHASTAMISEKS

 • „KEHADE HOMÖOPAATILISE GENEREERIMISE TAASTAMINE“ (Restoration of Homeopathic Bodies): See seanss vahendab teadlikkuse suurendamist selles osas, kuidas keha peaks toitu kasutama, et vabastada energiat, mis kehas juba on, selle asemel, et kasutada toitu ennast energia allikana. See protsess suurendab keha toimimise teadlikkust ning vabastab ja taastab energiad, mis on vajalikud, et omada kehaga suuremat ühendust. Seda protsessi on hea kasutada nii keha puhastamiseks, kehakaalu alandamiseks kui ka toitumishäirete korral. Mis siis, kui meie ihad mingisuguste toitude või jookide osas ei kuulu üldse meile? Kui palju hinnanguid ja uskumusi on sul sellest, mida on “õige” süüa ja mida mitte, sellest, mis on “tervislik” ja mis on “kahjulik”? Mis siis, kui sinu vaatenurk on hoopis see, mis kehasse piirangu loob ja kui see ”õige” ei ole üldse see, mida su keha armastab või vajab.
 • „ERIKAALU  ELIMINEERIMINE  JA HÄVITAMINE“: See kehaklass elimineerib selle, mida oleme teinud oma kehale, et muuta end raskeks ja tõsiseks, et sobituda sellesse reaalsusesse. See protsess vahendab paremat ühendust oma kehaga ja elimineerib kõik selle, kus oled püüdnud läbi erinevate kehastuste omaks võtta erinevaid kultuuri- ja moraalinõudeid. Kõik kohad, kus oled need omaks võtnud, oled need lukustanud ka oma kehasse ja need loovad elus piiranguid. Mis oleks, kui laseksid lahti vaatenurkadest, mis sulle ei kuulu? Mis siis, kui sinu kehale meeldib kergus? Mis siis, kui saad koostöös oma kehaga ka kehakaalu muuta? Mis siis, kui sul on võimalus alandada kehakaalu muutmata selleks toitumisharjumusi, vaid ainult küsides oma kehalt, mida ja millal ta vajab?  Seda protsessi on soovitav teha minimaalselt  5 korda.
 • „STRESSORITE ELIMINEERIMINE, MIS LOOB EBAKÕLA, ALLERGIAT  JA HAIGUSI.“: Kui sa tunnetad, et sooviksid lubada oma kehale ligipääsu energiatele, mida ta on ehk ammu oodanud ning olla oma keha suhtes hooliv ja tänulik, siis siin on üks neist võimalustest. See kehaklass aktiveerib transformeerivad energiad, mis lubavad Su kehal muutuda ja vabastada kehas olevad piirangud. Mis oleks, kui saaksid luua muutust kehasse, kustutades vaatenurki ja vabastades end stressoritest, mis loovad meie kehadesse allergilisi nahahaigusi (psoriaas, akne, ekseemid, lööbed, seened jms).
 • „KEHA PUHASTAMINE TOKSIINIDEST JA RASKEMETAALIIDEST“: See kehatehnikaaitab elimineerida kehast toksilisi amalgaame. Toksilised amalgaamid on osa sellest mis loob kehasse vähki.

KEHATEHNIKAD LIHASPINGETE- JA LIIGESHAIGUSTE KORRAL

 • „LIHASPINGETEST TEKKINUD VALUDE VABANEMINE  NING LIHASPINGETE VABASTAMINE KEHAST“: „Anafülaktiline šokk  ja lõdvestamise nelinurk“ on kehaprotsess, aitab ületöötamisest tingitud kurnatud lihaseid valust vabastada.Kas sinu keha on stressis ja vajaks lõõgastust? Kas su keha on kannatanud pikka aega suure füüsilise koormuse all ja ei suuda lõdvestuda? Kas oled võtnud omaks hulgaliselt teiste inimeste seisukohti või arvamusi oma keha osas ja lukustanud need oma kehasse? See kehatehnika hakkab vabastama kõiki kohti, kus lihased on ülepinges. Protsessi on hea kasutada lihaspingete ja sellest tekkinud valu puhul või kehade lõdvestamiseks kõigil, kes on ületöötanud (sportlased, tantsijad, lauljad jne). Kui inimesed saavad vanemaks, siis hakkavad nad looma oma keha vähem paindlikuna ning sulgevad selle anafülaktilise šoki süsteemi, kus nende kehad hakkavad omakorda looma kõiki vananemise vorme.
 • KEHA PAINDLIKKUSE TAASTAMINE“: See kehatehnika on keha paindlikkuse ja kehaga parema ühenduse taastamine
 • „KEHA LIIGESHAIGUSTEST VABASTAMINE“: „Luukoe vohamise ja jäigastumise elimineerimine“ on kehaprotsess, mis võib aidata autoimmuunsüsteemi & neerupealise probleemide (reumatoid-artriit, artriit) korral.
 • NULL SUMMA TRAUMAST“: See kehatehnika aitab kehal vabaneda kannatustest, mis on saadud läbi trauma. Pärast traumat keha kohaneb valuga uuel tasemel ja vähenenud toimimisega tundub see normaalne. Inimene kipub harjumuspäraselt oma valu ja vähenenud liikumisvõimega harjuma ning jätkab kehasse täiendava trauma loomist. Seanss on abiks neile, kellel tegemist valudega, mis pole lahendust leidnud. Protsessi käigus paranevad ka vana trauma tagajärjel tekkinud liikumise piirangud. “Null summa traumast” sobib hästi sportlastele ja füüsilise töö tegijatele, mis hõlmab korduvat ning intensiivset pingutust või ülepingutust.
 • „VOOLURINGI TAASTAMINE KEHAS“: „Vooluahelad“ on kehaprotsess, mis toimib väga hästi inimestel (ka loomadel), kes on läbi teinud mingisugust sorti kehatrauma, mis näib olevat kehasse kinnistanud kroonilisi seisundeid. Vooluringi lülitused mängivat suurt osa ka vähi, atakkide ja mitmete teiste haiguste osas. Iga kord, kui oled olnud operatsioonil ja sinu kehasse on tehtud sisselõige, lõhutakse seeläbi ühtne vooluring. See kehaprotsess aitab seda tervendada.
 • RAKUMÄLU PUHASTAMINE“ (Access Cellular Memory Clearing): See kehatehnika aitab tervendada nii värskeid kui ka vanu haavasid ja traumasid. Selle seansi käigus kustutatakse traumaatilised mälestused vabastades rakud hetkeseisunditest, millesse nad on kinni jäänud ning aidatakse rakkudel minna tagasi toimimise juurde, mida nad tegelikult peaksid tegema.

Võta ühendust ( varje@tervisehaldjas.ee ) ja loome koos just selle Access Consciousness® kehaklassi mis Sind kõnetab kõige enam!